O nás

Naše advokátní kancelář zahájila činnost v roce 1996 a je advokátní kanceláří, která se zaměřuje na universální právní praxi, byť podstatná část její náplně je představována firemní klientelou, pro kterou jsou zajišťovány komplexní právní služby

V současné době je činnost naší kanceláře zajišťována Mgr. Pavlem Dvořákem, jako advokátem, který v roce 1992 ukončil Právnickou fakultu Masarykovy university v Brně. Bezprostředně po dokončení vysokoškolského studia nastoupil jako právní čekatel tehdejší Okresní prokuratury ve Žďáru nad Sázavou, kde působil až do roku 1995, kdy nastoupil jako advokátní koncipient do advokacie. V roce 1996 úspěšně složil advokátní zkoušku a od 1. 7. 1996 je samostatným advokátem.

Administrativní servis je zajišťován vedoucí advokátní kanceláře Martinou Dvořákovou, která v advokátní kanceláři působí po 20-ti leté praxi u Okresního soudu ve Žďáru nad Sázavou od roku 2011. Její bohaté zkušenosti z předchozího zaměstnání zajišťují kvalifikovaný servis pro poskytování právních služeb naší advokátní kanceláře.

Aktuality

Dovolená - únor 2016

Dovolujeme si...zobrazit více